از سر دل تنگی

يادداشتهاي پراكنده

ملوان بندر انزلی

من از روز تاسیس ملوان بندر انزلی طرفدار این تیم هستم و هرگز از هیچ تیمی طرفداری نکردم چه آن زمانی که غفور و سیروس خدابیامرز و ممی گل میزدند و در تهران قهرمان شدیم چه حالا که در زمین انزلی به صبا و غیر صبا هم می بازیم .

از روزی که پول بی حساب وارد فوتبال شد همه چیز به هم ریخت و ما هم برای هر بازی می لرزیم که خدایا دسته دو نرویم 3 تای اول شدن پیشکش .

مشکل هم مثل همه مشکلات این مملکت دوست داشتنی ما فقط از مدیریت است وبس .

چرا این پول بی زبان را به اهلش نمی سپارند سوالی است که سالهاست مجهول مانده است .کمتر تیمی در ایران هست که بازیکنان تربیت شده ملوان در آن نباشد .

کمتر تیمی است که تعصب طرفدارهای ملوان راداشته باشد ، من که از همکاران آلمانی خودم در جلسه ای در آلمان عذر خواهی کردم تا 5 دقیقه به من فرصت دهند نتیجه بازی را بپرسم آنها فکر میکردند من حتما طرفدار ریال مادریدم ولی وقتی توضیح دادم تعجب کردند که باید چه تیم رویایی باشد ولی واقعیت چی ؟

شمارا به خدا اختلافات را کنار بگذارید ملوان هزاران کیلومتر دورتر از انزلی طرفدار دارد ما انتظار زیادی نداریم ما یک ملوان عادی میخواهیم با همان قدرت دهه 50 و 60 وهمین .

انتظار زیادی نیست و اگر نمی توانید ، لطفا بروید ملوان آنقدر سینه چاک دارد که تیم را دوباره بسازد تا هیچ حریفی در انزلی خیال بردن به سرش نزند .

+ سید جلال حسینی آجی بوزایه ; ۱۱:۱۳ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٩/٢/۱۸
comment نظرات ()