از سر دل تنگی

يادداشتهاي پراكنده

جوانان و تبلیغات مذهبی ماهواره ها

 گروهی بچه مسلمان مسیحی شده ، دارند روز و شب تبلیغ میکنند که بیائید مسیحی شوید و قلبتان را بدهید به مسیح و بدانید  خدا مستقیم رفته در جلد حضرت عیسی مسیح و دارند ثابت میکنند که مسیح همان خداست که در بدن مسیح ظهور کرده بود و برای این اجازه داد تا دارش بزنند که گناه مردم بخشیده شود  و شفا میدهد و هر گرفتاری دارید بگوئید و..........  و خدای اصلی را میگویند " پدر " ،  برای اینکه گرفتار تاریخ مصیبت بار کاتولیک ها و پروتستان ها و ارتدکس ها  نشوند خودشان را هوادار هیچکدام نمیدانند و تحلیل و رفتار آنها نشان میدهد که فرقه جدیدی در مسیحیت  در حال بوجود آمدن است که کاتولیکها از شرشان باید به مارتین لوتر امام مذهب پروتستانها پناه ببرند چون تا چند مدت دیگر ایرانیان حرفه ای در عقیده سازی آنچنان تئوریهایی برای عالم مسیحیت بسازند که حضرت پاپ هم از فهمیدنش عاجز بماند .

 از کانالهای مسلمانان مسیحی شده بگذریم و برویم کانال " اهل بیت " ، یک شیخ جوان بنام اللهیاری از افغانستان ، در آمریکا نشسته و میخواهد یک تنه از شیعه در برابر اهل سنت دفاع کند ، دفاع که نه ، چون دائم در حال حمله است ، گریه میکند ، از کتابهای شیعه و سنی برای اثبات دلایلش مدرک میاورد و حتی خط تلفن شیعیان و سنیان را از هم جدا کرد و در جواب تماس گیرندهای سنی میگوید " جماعت عمریه "بفرمائید .

 تمام تلاشش این است که ثابت کند اصلا ابوبکر و عمر مسلمان نبودند و عایشه همسر محبوب جضرت رسول هم مشکل اخلاقی داشت و شما فکر کنید به کسی که میخواهد به دین ما مشرف شود بگوئید جانشینان حضرت رسول مسلمان نبودند و زنش هم .... ولی تو بیا " هم پیاله ما باش " .

خلاصه خداوند شیعه را از دفاع بد محفوظ بدارد چون شیعه برای مخالفانش باید تحلیل داشته باشد نه توهین .

سه شبکه هم از سنی ها دیدم " کلمه ، وصال و وصال حق " که فول تایم دارند ثابت میکنند شیعه کافر است و مشرک ، اصلا جای تخفیف هم نگذاشتند و جالب ترین نکته این است که کانالهای برادران اهل سنت ما در انگلستان مستقر هستند ، فکر کنید شیعه از آمریکا و سنی از انگلیس ،واقعا  تا کی ؟

انبوه جوانان مسلمان زاده ای  که امروز تحت تاثیر تبلیغات تازه مسیحی شده ها و عملکرد بد حکومت خود را مسیحی شده میدانند و جوانانی که برای مسلمات شیعه دچار شک و تردید شده اند دچار یک مشکل هستند و آن مشکل را باید از کم کاری متخصصان و کارشناسان دینی  ما سوال کنیم .

آیا ما برای تردیدهای جوانان ما پاسخی نداریم ؟

 آیا نتیجه 23 سال زحمت حضرت رسول این مذاهب و اعتقادات و پیروانی است که در حال دیدن آنها هستیم ؟

آیا حاصل تربیت مستقیم حضرت رسول ، کسانی هستند تشنه قدرت و نادیده گیرنده حق دیگران  ؟

 واقعیت این است که هزاران سال نوری با واقعیت فاصله داریم و واقعیتها را شاید هرگز نفهمیمیم  

+ سید جلال حسینی آجی بوزایه ; ٧:٥٥ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/٩/٢۳
comment نظرات ()